Kontroller

Partnerünk Magyarországon piacvezető és Európa egyik meghatározó logisztikai szolgáltatója, Európa legnagyobb nemzetközi fuvarozó vállalata. Dinamikusan fejlődő csapatába Kontrollert keresünk, aki aktívan szeretné támogatni a folyamatos fejlődést és az innovatív működést egy sikeres csapat tagjaként.

Feladatok

  • Kimutatások, pénzügyi-elemzések, jelentések és riportok készítése, stratégiai döntésekhez megfelelő minőségű és mennyiségű adat előkészítése
  • Havi és éves zárásokban való aktív részvétel
  • Éves tervezés elkészítése
  • Teljesítmény/eredmény alakulásának vizsgálata
  • Ad hoc riportok, vezetői elemzések készítése
  • Kontrolling vezető munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal és a szakmai területekkel
  • End-to-end folyamatok menedzselése

Elvárások

  • Minimum 3 éves kontrolleri tapasztalat
  • Erős analitikus gondolkodás és precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Több feladat egyidejű kezelése
  • MS Office ismerete, erős Excel tudás

Amit kínálunk

  • Kellemes családias hangulat
  • Előrelépési lehetőség
  • Felelősségteljes feladatok
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gyergyószegi Veronika
veronika.gyergyoszegi@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.