M&A Manager

Partnerünk Magyarországon piacvezető és Európa egyik meghatározó logisztikai szolgáltatója, Európa legnagyobb nemzetközi fuvarozó vállalata. Dinamikusan fejlődő csapatába M&A Managert keresünk, aki aktívan szeretné támogatni a folyamatos fejlődést és az innovatív működést egy sikeres csapat tagjaként.

Feladatok

  • A Társaság inorganikus növekedési stratégiájának a támogatása
  • A Társaság nemzetközi akvizíciós stratégiájához illeszkedő potenciális felvásárlási célpontok keresése, értékelése
  • A stratégiához illeszkedő, kiválasztott célpontok értékelése stratégiai, üzleti, pénzügyi, integrációs kockázatok és egyéb szempontok alapján, javaslattétel
  • Felvásárlási célpontok eredménypotenciáljának számszerűsítése, lehetséges szinergiák feltárása, vállalatértékelés, üzleti modell készítés
  • Pénzügyi és jogi átvilágítás koordinálása az érintett szakterületek bevonásával
  • Ajánlattétel, tárgyalások lebonyolítása
  • A tranzakció lebonyolítása, utókövetés
  • A sikeres tranzakciót követően az új társaság integrálása a cégcsoportba, projektkoordináció

Elvárások

  • Szakmailag releváns tapasztalat
  • Nemzetközi M&A tranzakciókban, corporate finance területen tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Fejlődni akarás és tanulási vágy
  • Jó tárgyalókészség, dinamikus, megbízható, precíz, önálló munbkavégzés
  • Projekt szemlélet, feladatok párhuzamos végzésének képessége
  • Német illetve más idegen nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Személyes fejlődés, felelősségteljes feladatok
  • Nagyfokú önállóság, önmegvalósítás
  • Változatos projektek, ügyfelek
  • Nemzetközi tranzakciókban való részvétel
  • Fiatalos és dinamikus csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gyergyószegi Veronika
veronika.gyergyoszegi@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.