Távközlési mérnök szakértő

Hálózatüzemeltetési és ügyfélszolgálati tevékenységet végző hazai áramszolgáltató ügyfelünk számára keresünk Távközlési Mérnököt.

Feladatok

  • NMS rendszerek üzemeltetése
  • Diagnosztikai vizsgálatok elvégzése, kiértékelése és dokumentálása
  • SDH-, PDH-, mikrohullámú-, URH rendszerek, valamint ezekre épülő megoldások üzemeltetése
  • IP/MPLS hálózat üzemeltetése
  • Az üzemeltetéshez szükséges dokumentációk naprakészen tartása
  • Az üzemeltetett eszközök minősítése, karbantartási és rekonstrukciós igényeinek
megfogalmazása tervjavaslat formájában
  • Új távközlési végpontok létesítésének menedzselése, bővítési munkákban szakmai részvétel
  • Üzembe helyezésekben és üzemzavarok kivizsgálásában való részvétel
  • Kapcsolattartás a távközlési berendezések fejlesztőivel és szállítóival

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 5-6 év tapasztalat ezen a területen
  • CCNA/CCNP tudás
  • TCP/IP ismerete;
  • Layer 2 switching technológiák ismerete
  • Routing (OSPF, BGP) technológiák ismerete
  • Önálló munkavégzés, kreativitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Előny:
  • Hálózati eszközök ismerete, CCNA, JNCIA végzettség
  • SDH, PDH hálózati eszközök üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • MPLS és VPN technológiák ismerete
  • Security megoldások implementálásában szerzett tapasztalat
  • VoIP technológiák ismerete
  • Virtualizált környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Németh Anett
+36308837464
anett.nemeth@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.