Senior PHP Fejlesztő

Tapasztalt PHP Fejlesztőt keresünk stabil hátterű ügyfelünk csapatába.

Feladatok

Aktív részvétel komplex projektekben, Back-end fejlesztés

Elvárások

  • Minimum 4 év PHP programozási tapasztalat
  • OOP, MVC
  • PHP 7.x ismerete
  • Symfony komponensek, Symfony2, Symfony3
  • Doctrine ORM
  • Twig templatező
  • MySQL 5.x
  • PHPUnit tesztelés
  • Git

Előnyt jelent:
  • Linux, DevOps tudás
  • Apache, Nginx production szintű konfigurálása
  • Silex
  • PostgreSql
  • kereső motorok (pl.: ElasticSearch, Lucene, nosql alapú) ismerete
  • TDD, BDD
  • cachelési technikák
  • GitLab ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsófia Szentes
+36 20 294 82 49
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.