Értékesítési tanácsadó (tehergépjármű)

Szívesen tárgyalnál napról-napra nemzetközi partnerekkel?
Pörgős, dinamikus és megbízható ember vagy, aki ügyesen épít kapcsolatokat?

Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál és szeretnél egy Fortune 500-as cégnél Értékesítési tanácsadóként dolgozni, akkor JELENTKEZZ!

Feladatok

  • Új ügyfelek felkutatása és megszerzése a magyar, és nemzetközi piacokon
  • Hosszútávú partnerkapcsolatok kiépítése
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Riportok készítése a vezetőség felé
  • Konkurencia monitorozása

Elvárások

  • Értékesítési véna
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek
  • Dinamikus, pörgős és proaktív személyiség
  • Vállalkozói szemlélet

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag (fix alapfizetés, bónusz, cafeteria,laptop, telefon)
  • Összetartó, családias légkör
  • Magyarországi piacvezető márka
  • Fortune 500-as anyacég

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Deákné Töreky Zita
zita.toreky@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.