Minőségellenőrzési munkatárs

Nemzetközi gyógyszeripari partnerünk csapatába keresünk új kollégát Minőségellenőrzési munkatárs pozícióba budapesti telephelyre.

Feladatok

  • beérkező csomagolóanyagok szúrópróba szerű ellenőrzése az előírt követelmények szerint
  • az ellenőrzések dokumentálása és regisztrálása
  • kapcsolódó reklamációk kezelése
  • csomagolóanyag sablonok készítése
  • sablonok jóváhagyása és regisztrálása
  • kapcsolattartás a termelési, raktári és minőségbiztosítási osztállyal
  • havi statisztikák készítése

Elvárások

  • középfokú végzettség (érettségi)
  • minőségellenőrzési területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • tapasztalatszerzési lehetőség egy neves nemzetközi vállalatnál
  • hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kocsis Ivett Dalma
ivett.dalma.kocsis@randstad.hu
30/428-7739
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.