Adótanácsadó

Adótanácsadót keresünk ügyfelünk bővülő csapatába junior és senior szintekre!

Adótanácsadó asszisztens vagy és már rendelkezel 1-2 éves tapasztalattal?

Komplexebb feladatokkal és több adónemmel szeretnél foglalkozni?

Fontos számodra a munka-magánélet egyensúlya?

Mindemellett a folyékonyan beszélsz angolul?

Ha igen, akkor ez a te helyed!

Ügyfelünk komplex, több adónemre kiterjedő, teljes körű adótanácsadást folytat kizárólag nemzetközi, izgalmas szektorból (pl. filmipar) jövő ügyfelek számára.

Feladatok

  • adójogszabályok értelmezése, elemzése
  • adójogszabályok változásával kapcsolatos hírlevelek elkészítése
  • írásos adójogi elemzések, tanácsadó levelek, összefoglalók magyar és angol nyelven történő elkészítése
  • hatóságokhoz benyújtandó állásfoglalás-kérő levelek elkészítése
  • feltételes adómegállapítás iránti kérelmek és előzetes ármegállapítási kérelmek (APA) elkészítése
  • ügyfeleknek történő szóbeli és írásbeli adótanácsadás nyújtása
  • senior adótanácsadók támogatása

Elvárások

  • főiskolai/egyetemi végzettség gazdasági/jogi területen
  • 1-3 éves tapasztalat adótanácsadás területén bármelyik adónemben (ÁFA, SZJA, Transzferár, TAO)
  • folyékony angol nyelvtudás
  • Big4-nál vagy NAV-nál szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel!
  • kiváló kommunikációs készségek

Amit kínálunk

  • több adónemben szerezhetsz tapasztalatot
  • end-to-end folyamatokban való részvétel
  • izgalmas ügyfélkör (pl. filmipar)
  • munka-magánélet egyensúly
  • pozitív légkör, összetartó és professzionális csapat
  • fejlődési lehetőségek
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szilvia Stubner
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.