Team leader

Egyedi tervezésű emelődaruk gyártásával foglalkozó partnerünk művezető pozícióba keresi új munkavállalóját.

Feladatok

  • Gyártási program felügyelet tekintettel a minőségre, mennyiségre és határidőre
  • A személyi, anyagi és munkaeszköz erőforrások optimalizációja a gazdaságosság biztosításának érdekében
  • A dolgozók irányítása és a napi munkafolyamatok beosztása
  • A minőség, a szervezet, valamint az ellenőrzési feladatok felügyelete
  • Az előírások, szabályok és eljárások betartását, valamint betartatása
  • Gyártási dokumentáció szétosztása, valamint monitorizálása
  • Gyártási mutatók adminisztrációja és riportálása a management felé
  • Gyártási folyamatok optimalizálására

Elvárások

  • Befejezett középfokú tanulmányok.
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Hegesztésben, összeszerelésben szerzett tapasztalat
  • LEAN módszerek alkalmazásában szerzett tapasztalat
  • MS Office ismeretek, valamint vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • Erős szervező, alkalmazkodó készség
  • Csapatmunka
  • Strukturált és folyamatorientált hozzáállás
  • Kommunikáció képes angol nyelv ismerete előny

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • fejlődési, valamint karrier lehetőségek

Munkavégzés helye

Gyöngyös

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Tisza Benjámin
tisza.benjamin@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.