.NET Vezetőfejlesztő

Magyar tulajdonú, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező partnerünk részére keresünk .NET Vezetőfejlesztő kollégát.

Feladatok

  • Fejlesztői csapat (6-8 fő) szakmai vezetése
  • Tervezési feladatok ellátása
  • Aktív részvétel az alkalmazásfejlesztésben
  • Technikai alkalmazástámogatás
  • Adatbázistervezés, fejlesztés
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel (magyar és külföldi partnerek)

Elvárások

  • Csapatvezetési tapasztalat
  • Több éves .NET fejlesztési és architektúra tervezési tapasztalat
  • Átfogó ismeretek a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, jQuery, Ajax)
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Amit kínálunk

  • Változatos projektek
  • Friss technológiák
  • Szakmai kihívások
  • Hatékony fejlődés – vezető fejlesztőink és tapasztaltabb kollégáink folyamatos mentorálása
  • MCPD vizsgák megszerzésének a lehetősége

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ildikó Mező-Mészáros
ildiko.mezo-meszaros@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.