Logisztikai tervező MTM ismeretekkel

Ügyfelünk egy prémium autóipari vállalat, kecskeméti lokációval. Folyamatos bővülésének köszönhetően logisztikai területre keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:

Feladatok

  • MTM (Methods-Time Measurement) analízisek készítése
  • Analízisek számítógépes rögzítése
  • Szereldei komissiózó területeken dolgozó munkatársak tevékenységeinek elemzése és azok számítógépes rögzítése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • MTM alapismeretek
  • Ideális esetben német nyelvismeret
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Gyors betanulási képesség
  • Megbízhatóság
  • Önállóság

Amit kínálunk

  • Multinacionális és dinamikusan fejlődő, bővülő cégnél dolgozik
  • Egy fiatalos csapat tagja lehet
  • Folyamatosan biztosított a szakmai fejlődés
  • Megtalálja a kihívást is a munkakörben
  • Versenyképes juttatási csomaggal kompenzálják a munkáját

Munkavégzés helye

Kecskemét

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Alexandra Kenyeres
+36 30 299 2755
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.