Senior Könyvelő

Szeretnél egy fejlődő nemzetközi csapat tagja lenni? Rendelkezel legalább 3 éves teljes körű könyvelési tapasztalattal? Szereted a komplex, változatos feladatokat? Ha fenti kérdések alapján magadra ismertél, akkor a nemzetközi piacon 25 éve jelen lévő ügyfelünk Téged keres.

Feladatok

  • Főkönyvi könyvelés, analitika koordinálása
  • Számviteli elemzések, kimutatások, és számviteli egyéb feladatok ellátása
  • Adóbevallások összeállítása, adózási szabályok követése
  • Negyedéves, éves zárások összeállítása
  • Mérlegbeszámolók készítése, főkönyvelő munkájának segítése
  • Hatóságokkal történő kapcsolattartás

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 3 év teljes körű könyvelési tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, utazási költségtérítés, egyéb juttatások
  • Nemzetközi munkakörnyezet szakmai fejlődési lehetőségekkel, kihívásokkal

Munkavégzés helye

Bugyi, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Norbert Szalai
norbert.szalai@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.