Szenior Eszközkönyvelő (IFRS)

Nemzetközi banki partnerünk számára keresünk tapasztalt könyvelőt.

Amennyiben vonzó számodra a bankszektor és van tapasztalatod IFRS könyvelésben, esetleg sikerült megszerezned az IFRS könyvelői képesítésed és szívesen használnád a megszerzett tudásod a gyakorlatban is, JELENTKEZZ MOST!

Feladatok

  • Szállítói számlák formai ellenőrzése, kontírozása és könyvelése az SAP rendszerben
  • Immateriális javak és tárgyi eszközök könyvelése (beruházások, aktiválások, mozgások)
  • Az immateriális javak és tárgyi eszközök nyilvántartásához kapcsolódó feladatok ellátása az SAP AM moduljában
  • Egyenlegközlők visszaigazolása, folyószámlák egyeztetése, kapcsolattartás a partnerekkel
  • Devizás tételek könyvelése
  • Havi és negyedéves anyavállalati és szabályozói riportok készítése
  • Részvétel a Társaság beszámoló készítési feladataiban
  • Informatikai fejlesztések előkészítésében, tesztelésében való közreműködés
  • A területet érintő projektekben, folyamatjavítások kialakításában való részvétel

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség és/vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • IFRS ismeretek (tapasztalat vagy végzettség)
  • Legalább 3 év munkatapasztalat
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Excel, Word magas szintű ismerete
  • SAP ismeret előny

Amit kínálunk

  • Nagyvállalati közeg
  • Hosszú távú karrierlehetőség vállalaton belül
  • Remek kiegészítő juttatások
  • Könnyen megközelíthető, modern irodaház

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Boglárka Horváth
boglarka.horvath@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.