Könyvelő pozíció Komárom-Esztergom megyében!

Szeretnéd már megszerzett néhány éves könyvelői tapasztalatod egy multinacionális, folyamatosan fejlődő szervezetben kamatoztatni? Lokáció tekintetében a határ melletti Nyergesújfalu is illik az elképzeléseidhez? Jelentkezz most!

Feladatok

  • Bejövő számlák ellenőrzése, rögzítése, könyvelése,
  • Kapcsolattartás a szállítókkal, szállítói folyószámlák egyeztetése,
  • Havi, negyedéves és éves zárási folyamatban való aktív részvétel (vegyes könyvelések, időbeni elhatárolások, ellenőrzések, stb.),
  • Közreműködés adóbevallások, egyéb adatszolgáltatások összeállításában,
  • Könyvvizsgálattal kapcsolatos feladatokban való részvétel,
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás,

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség a területen
  • Előnyt jelent mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Könyvelői, pénzügyi asszisztensi munkakörben szerzett 2-3 év gyakorlat,
  • középszintű angol nyelvtudás,
  • Megalapozott számviteli és adózási ismeretek és azok alkalmazása a gyakorlatban,
  • Microsoft Office programokban való jártasság
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívás multinacionális környezetben
  • Versenyképes fizetés, juttatások
  • Továbbképzési lehetőségek / ingyenes angol nyelvi képzés

Munkavégzés helye

Nyergesújfalu, Esztergom, Komárom

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

András Fehér
+36 30 733 8524 | andras.feher@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.