Lean Mérnök

Lean Mérnökként szereznél tapasztalatot egy innovatív és izgalmas technológiákkal foglalkozó autóipari cégnél?
Partnerünk a világ top autóipari beszállítója jelenleg 2-3 éves szakmai tapasztalattal keresi új kollégáit.

Feladatok

  • gyártósori layout és a dolgozói munkafolyamatok tervezése LEAN szempontból
  • sorozatgyártás támogatása LEAN eszközökkel
  • folyamatok standardizálása, dokumentálása
  • 5S rendszer stabilitásának támogatása
  • költségoptimalizálás

Elvárások

  • 2-5 év tapasztalat (LEAN specialista, LEAN csoporttag, Six Sigma gyakorlat, statisztikai elemzés, optimalizálás, költségcsökkentési projektben)
  • főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség
  • LEAN eszközök és módszerek ismerete
  • Angol nyelvtudás legalább kommunikációs szinten elengedhetetlen

Amit kínálunk

  • hatalmas tudásbázissal rendelkező munkahely
  • innovatív terület
  • különböző ingyenes szakmai és nyelvi kurzusok
  • 13. havi fizetés, komplex juttatási csomag
  • akár külföldi képzések
  • hosszú távú karrierlehetőség
  • nemzetközi környezet

Munkavégzés helye

Veszprém

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ildikó Bertók
+3630-265-5237
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.