Projektmérnök pozíció!

Érdekel az autóipar / e-autóipar?
Szívesen laknál és dolgoznál Veszprém megyében, közel a Balatonhoz?

Szívesen vinnél 1-2 projektet elejétől a végéig egy innovatív gyártócég partnerünknél?

Feladatok

Projektmérnökként különböző változatos feladatok várnak majd rád:

  • a projekt kezdeti fázisában a fő fókusz a gyártósor megtervezése
  • külsős gépgyártókkal kell majd egyeztetned, árajánlatot bekérned, ezeket összehasonlítanod
  • a beszállító kiválasztása után folyamatos nyomonkövetés, egyeztetés után a design elfogadása, határidők betartatása, gép validálása
  • a berendezés telepítése
  • sor beüzemelése, validálása, mintagyártás
  • hibák elemzése, gépgyártóval való egyeztetés

Elvárások

Sikeres projektmérnök kollégáink rendelkeznek:

  • villamos / gépész / mechatronikai mérnök diplomával
  • középfokú angoltudással
  • 2 év tapasztalattal

Autóipar / elektronikai gyártócéges tapasztalat előnyt jelent!

Amit kínálunk

  • megélheted a kreativitásod
  • ciklikusság a munkavégzésben, mindig változatok
  • versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások, cafeteria, 13. havi fizetés
  • innovatív technológiák, folyamatos képzések
  • modern környezet
  • rendszeres utazási lehetőség
  • nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye

Veszprém

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ildikó Bertók
+3630-265-5237
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.