R&D Prototípus mérnök

Érdekel az R&D terület?

Mintakészítő mérnökként szereznél tapasztalatot egy innovatív és izgalmas technológiákkal foglalkozó autóipari cégnél?
Partnerünk a világ top autóipari beszállítója, rengeteg új projektünk van, ezért a bővülés miatt nyílt új pozíciónk!

Feladatok

Partnercégünk R&D területén a kutatás-fejlesztés teljes spektruma megtalálható. Ezen terület fontos tagja a mintakészítő mérnök, akinek feladatai:

  • Elektronikai mintakészítés koordinálása , új PCBA-k bevezetése
  • A mintakészítési folyamatban a minőség biztosítása és ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a projektcsapattal és beszállítókkal
  • Mintakészítő technikusok munkájának koordinálása (határidő, darabszám, minőség)
  • Új PCBA-k gyártásához szükséges PCB-k, alkatrészek beszerzése
  • Vevői előírások, szabványok és egyéb specifikációk alapján a mintakészítésre vonatkozó ellenőrzési-, mérési utasítások és eszközök kidolgozása, dokumentálása
  • A gyártási dokumentáció kidolgozása és kezelése

Elvárások

Hogyha:
villamos- vagy mechatronikai mérnökként végeztél / hamarosan végzel
rendelkezel elektronikai és szoftver ismeretekkel
van angol nyelvtudásod (középfokú)
ónállóság, problémamegoldás, szervezőkészség, jó kommunikáció jellemez, akkor téged keresünk!

Előny:
  • Termelés, fejlesztés területén szerzett tapasztalat
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • SMT gyártásban szerzett tapasztalat
  • Autóipari kommunikációs szabványok (CAN, LIN, FlexRay ismerete)

Amit kínálunk

Partnercégünk ajánlata:
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Utazási támogatás, nyelvtanulási támogatás, oktatás, képzés és tréningek
  • 13. havi fizetés
  • Karrierlehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

Munkavégzés helye

Veszprém

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ildikó Bertók
+3630-265-5237
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.