SQA Engineer

Autóipari termelési területre keressünk kollégánkat SQA területre!

Aki szeretne hosszútávon Quality mérnöki vonalon elindulni, angol / német nyelvtudását napi szinten használni annak szuper lehetőség.

Feladatok

Főbb feladatok:

  • Beszállított alkatrészekkel kapcsolatban belső probléma vagy vevői reklamáció (nem megfelelőség) esetén beszállító informálása, reklamációkezelés
  • A gyártósor védelmének érdekében azonnali intézkedések meghatározása, bevezetése
  • Bejövőáru ellenőrzésének koordinálása, vizsgálati tervek karbantartása
  • Válogató/ utómunka cégek koordinálása
  • Zárolt alkatrészek reklamációjával kapcsolatban fellépő költségek terhelése
  • Éves elsőminta rekvalifikációk nyomon követése

Elvárások

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség műszaki területen
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Műszaki rajz ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Termelő területen szerzett min. 2 év tapasztalat
  • Elektronikai gyártóterületen szerzett szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:
  • Német nyelv társalgási szintű ismerete
  • 8D, PDCA, APQP, PPAP, MSA, FMEA, SPC ismeret

Amit kínálunk

  • hatalmas tudásbázissal rendelkező munkahely
  • innovatív terület
  • különböző ingyenes szakmai és nyelvi kurzusok
  • akár külföldi képzések
  • 13. havi fizetés
  • hosszú távú karrierlehetőség
  • nemzetközi környezet

Munkavégzés helye

Veszprém

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ildikó Bertók
+3630-265-5237
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.