Ügyfélszolgálati háttértámogató munkatárs

Azonnali munkakezdéssel keresünk ügyfélszolgálati háttértámogató kollégát Budapesten a Ferihegy I. terminál környékére!
Angol nyelvtudás szükséges!

Feladatok

• Bejövő telefonhívások kezelése, panasz és reklamáció kezelés
• E-mailek, faxok továbbítása,
• Rendelések feladása, nyomon követése,
• Dokumentumok iktatása, scannelése.

Elvárások

• magabiztos angol nyelvtudás írásban, szóban egyaránt
• felhasználói szintű Excel tudás
• jó kommunikációs készség
• ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat előny
• stressztűrő képesség

Amit kínálunk

• Egy műszakos munkarend
• Fejlődési lehetőség,
• Hosszú távú munkalehetőség,
• Modern munkakörnyezet.

Munkavégzés helye

Budapest, IX. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Anna Erdődi
+3630 628 9964
anna.erdodi@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.