Kardiológiai és Diabetológiai Brand Manager - Innovatív gyógyszercég - Termékbevezetés

Ügyfelünk originális gyógyszeripari cég, melynek tevékenysége főleg kutatásokra épül. Több tízezer alkalmazottal több mint 100 országban vannak jelen a világon.

Jelenleg Kardiológiai és Diabetológiai Brand Manageri pozícióba keresünk új munkatársat.

Feladatok

Van már tapasztalatod gyógyszerpiari marketingben?
Szívesen foglalkoznál termékbevezetéssel és piacvezető termékekkel?
Innovatív gyógyszercégnél dolgoznál, ahol további bővülések és kihívások is várnak rád?

Ha igen a válaszod, jelentkezz most!

  • A felelősségi körbe tartozó márkák megfelelő pozicionálásának kialakítása
  • Key Account Management az orvosokkal, kardiológusokkal , diabetológusokkal
  • Éves marketing stratégia kidolgozása, megvalósítása, a stratégiához részletes taktikai elemek kialakítása
  • Marketing stratégia és akciók összehangolása a kereskedelemmel
  • Az éves marketing stratégiában kialakított költségvetésért való felelősség
  • Kongresszusok, szimpóziumok, workshopok szervezése

Elvárások

  • Felsőfokú közgazdasági, egészségügyi, gyógyszerész vagy orvos végzettség
  • Legalább 2 éves gyógyszeripari termékmanagementben (OTC vagy RX) szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Üzleti szemlélet
  • Megbízhatóság
  • Innovatív, kreatív személyiség

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Izgalmas kihívások
  • Termékbevezetésben való részvétel
  • Versenyképes juttatási csomag (13. havi fizetés, alapbér, bónusz és cafeteria)

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

szilvia.stubner@ranstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.