Igazgatási asszisztens

Technológiai közszolgáltató ügyfelünk igazgatási asszisztenst keres. Ha rendelkezel jogi asszisztensi végzettséggel és van tapasztalatod közbeszerzési/beszerzési területen, ügyfelünk Téged keres!

Feladatok

  • szerződések nyilvántartásának vezetése, iktatás
  • igazgatási-jogi-beszerzési területen felmerülő adminisztrációs feladatok ellátása
  • kis értékű beszerzések koordinálása és nyilvántartása
  • közreműködés a versenyeztetés eljárások lefolytatásában
  • beszerzések státuszának naprakészen tartása
  • egyszerűbb szerződések megírása
  • közreműködés adatszolgáltatások megadásában
  • vezetői döntéselőkészítők aláírásának koordinálása

Elvárások

  • jogi asszisztensi végzettség
  • közbeszerzési/beszerzési területen szerzett tapasztalat előny
  • közbeszerzési referens OKJ-s végzettség előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Széles támogatási rendszer
  • További képzési lehetőségek

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Norbert Szalai
norbert.szalai@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.