Szervízmérnök

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető erőművi beszállító cég keres folyamatosan bővülő megrendelések és portfólió szélesítése miatt motivált, tapasztalt és tehetséges szakembereket.

Feladatok

  • Szerszámgépek szervizelése, üzembe helyezése és karbantartása,
  • Hajtástechnikai vagy akár PLC-s rendszerek szervizelése,
  • Szakmai tanácsadás, terméktámogatás,
  • Ajánlatadás és promóciós tevékenységek támogatása.

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség,
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat,
  • PLC ismeretek,
  • Aktív középfokú angol vagy német nyelvtudás,
  • MS Office ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Terhelhető eredményorientált személyiség,
  • Szakmai magabiztosság és kreativitás.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Modern, nemzetközi multikörnyezet
  • Fejlődési lehetőség, trainingeken való részvétel
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Partnercégünk értékeli a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és a különböző gondolkodásmódokat.

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Pincze Pálma
+36 30 542 8673
palma.pincze@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.