CNC gépkezelő (marós/szikrás)

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világ szinten előkelő piaci helyet elfoglaló erőművi beszállítóként működő partnerünk folyamatos bővülésének köszönhetően magas szinten kvalifikált kollégákat keres, akik nem riadnak meg a külföldi betanulással járó kihívásoktól és lehetőségektől.

Amennyiben CNC gépkezelő pozíciónk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen mihamarabb!

Feladatok

  • 3-5 tengelyes CNC maró gépek beállítása / kezelése
  • Vagy CNC Tömb- és huzalos szikraforgácsoló gépek kezelése, programozása
  • Korrekciózások elvégzése a CNC gépeken a mérési protokollok alapján
  • CNC megmunkáló programok értelmezése
  • Műszaki rajzok értelmezése
  • Szerszámok cseréje
  • Átállások, beállítások végrehajtása, befogókészülékek cseréje
  • Alkatrészek kézi mérőeszközökkel, ellenőrző sablonokkal történő mérése
  • Mérőeszközök beállítása, mérőgépes protokollok kiértékelése

Elvárások

  • CNC gépkezelői/programozói végzettség
  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • németországi kiküldetés vállalása
  • Műszaki rajz olvasási képesség
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Több műszakos műszakrend vállalása

Amit kínálunk

  • Különleges, speciális iparág megismerésének a lehetősége, mely által biztosított a folyamatos szakmai fejlődés
  • Modern, dinamikus, nemzetközi munkakörnyezetet
  • A kiemelkedő juttatási csomag mellé megemelt napidíj a külföldi kiküldetés idejére (emellett igényes szállás és rendszeres hazautazás lehetőségének biztosítása)
  • A németországi munkavégzés során a speciális technológiák elsajátítása, kvalifikációk vezetése
  • Hosszútávú lehetőség a budapesti telephelyen az áttelepítést követően

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Takács Viktória
viktoria.takacs@randstad.hu
+36 30 883 23 92

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a viktoria.takacs@randstad.hu e-mail címre!
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.