Vámügyintéző

Manuális és automatizált sebességváltó-gyártással foglalkozó partnerünk keres munkatársat Vámügyintéző pozícióba.

Feladatok

Export-import vámkezelések elvégzése,
Áruosztályozás, (TARIC kód megállapítás)
Áruk származásának és vámértékének meghatározása,
Vámügyekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, táblázatok, nyilvántartások vezetése,
Statisztikai jelentés (Intrastat/Extrastat) készítése,
Kapcsolattartást a hatóságokkal és a kapcsolódó osztályokkal.

Elvárások

Minimum középfokú végzettség
Vámügyintézői/vámkezelői végzettség
E-vám, vámraktár, egyszerűsített vámeljárások
ismerete,
Minimum 1-2 éves gyakorlat (EU csatlakozást
követően)
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
B kategóriás jogosítvány
Pontosság, precizitás
Jó kommunikációs készség
Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai
tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív
munkakörnyezetet
Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben
és külföldi kiküldetésekben
Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat
és nyelvtanfolyamot
Teljesítményhez igazodó versenyképes
jövedelmet és prémiumot
Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári
hozzájárulást
Étkezési támogatást
Különböző sportolási lehetőségeket
Iskolakezdési támogatást
Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

Munkavégzés helye

Eger

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

jsr
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.