Egészségügyi asszisztens (szemészet)

Szeretnél egy biztos alapokon álló, 100%-ig magyar tulajdonban lévő vállalkozásnál dolgozni?
Nem idegen számodra az egészségügy világa és végzettséggel is rendelkezel e területen?
Fontos neked a fiatalos csapat és a versenyképes jövedelem?

Akkor jó hírem van: épp egy nívós, budai szemészeti magánrendelőbe keresünk két új asszisztens munkatársat!

Feladatok

Az új kolléga feladatkörébe tartozik majd:
  • A páciensek fogadása és az anamnézis felvétele
  • Személyre szabott szakmai tanácsadás
  • Tájékoztatás a kezelésről, időpont egyeztetés
  • Műszeres mérések elvégzése
  • Részvétel az egyes gépi kezelésekben
  • Bejövő-és kimenő hívások kezelése
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások

Elvárások a pozíció betöltéséhez:
  • Felsőfokú egészségügyi végzettség
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Csapatszellem, rugalmasság
  • MS Office rutinszerű használata
  • Dekoratív, megnyerő személyiség

Előnyt jelent:
  • Angol és/vagy német nyelv középfokú ismerete
  • Korábbi szemészeti szakasszisztensi tapasztalat vagy szakmai gyakorlat

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
  • Kihívásokkal teli pozíció, fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Versenyképes, teljesítményt ösztönző jövedelem
  • Összetartó, fiatalos csapat
  • Kiváló munkahelyi körülmények Budán

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Krisztina Gőzse
krisztina.gozse@randstad.hu
+36 30 281 3958
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.