Raktáros

Raktárosokat keresünk Magyarország legnagyobb autóimportőr cégéhez, jelentkezz Te is, ha egy jó munkahelyre vágysz!

Feladatok

  • Alkatrészek és tartozékok átvétele, a bejövő áruk minőségi és
mennyiségi ellenőrzése
  • Áru betárolása a raktári tároló helyekre
  • Áru kigyűjtése a raktári polcokról
  • Alkatrészek és tartozékok csomagolása, a kimenő áruk
minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Egyéb raktározással és árukezeléssel kapcsolatos feladatok

Elvárások

Komissiózásban, raktározásban szerzett tapasztalat,
Precizitás,
Jó állóképesség.

Amit kínálunk

Alapbér+ magas teljesítmény bónusz + étkezési hozzájárulás + bejárási támogatás.
Kulturált környezet, stabil cég, jó csapat!

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Déri Piroska: piroska.deri@randstad.hu, 30/340- 8902
Kocsis Ivett Dalma: ivett.dalma.kocsis@randstad.hu, 30/428-7739
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.