Logisztikai Munkatárs-Csomagolás Management

Automatizált sebességváltó-gyártás területére keres nemzetközi partnerünk logisztikai munkatársat.

Feladatok

  • Csomagolás tervezése, koordinálása
  • Rövid- és hosszú távú csomagolási stratégiák fejlesztése
  • Tárgyalások lebonyolítása a kiválasztott beszállítókkal
  • Csomagolóanyag rendelés, készletfigyelés
  • Göngyöleg menedzsment
  • Számlák ellenőrzése
  • Statisztikai elemzések készítése
  • Költségek tervezése
  • Projektekben való részvétel/ társosztályokkal együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági/logisztikai/műszaki végzettség
  • Tapasztalat az ügyfelekkel és beszállítókkal való kapcsolattartásban
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Megbízható informatikai ismeretek: MS Office, SAP R/3, Axalant
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • Csapatban való együttműködés
  • Utazási hajlandóság, külföldi betanulás

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulást
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőségeket
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

Munkavégzés helye

Eger

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Benjamin Tisza
benjamin.tisza@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.