HR Kontroller

Dinamikus, kommunikatív HR kontrollert keresünk BIG4 partnerünk HR csapatába. Feladatod lesz a HR és bérszámfejtéssel kapcsolatos feladatok ellátása a Pénzügyi Igazgatónak riportálva, valamint a vállalat vezetőségének támogatása.

Feladatok

  • tervezés és előrejelzés: kontrolling táblák előkészítése, elemzések készítése
  • riportálási feladatok
  • cafeteria rendszer menedzselése
  • céges autó program támogatása
  • szabadság nyilvántartási rendszer menedzselése
  • éves bérpiaci felmérés koordinálása (compensation survey), adatgyűjtés és riportálás
  • HR adminisztráció támogatása

Elvárások

  • legalább 3 év tapasztalat kontrolling területen
  • egyetemi vagy főiskolai végzettség gazdasági területen
  • folyékony, magabiztos angol nyelvtudás
  • magabiztos MS Office ismeret

előny:
  • HR Kontrolling vagy bérszámfejtés területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • kiemelkedő szakmai fejlődés, rendszeres, színvonalas képzés
  • piacvezető fizetés, juttatások
  • jó hangulatú, dinamikus és fiatalos csapat

Munkavégzés helye

Budapest, 13. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Enikő Vass

eniko.vass@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.