Medical Science Liaison - Onkológia

Feladatok

Van már kapcsolatrendszered onkológusokkal és szívesen folytatnád a karriered Medical Science Liaison munkakörben?
KAM-ként, MSL-ként vagy Advisorként szereztél tapasztalatot és mozgalmas, tudományos munkára vágysz?
Jól beszélsz angolul?

Ha igen a válaszod, jelentkezz minél hamarabb!

  • kiemelt partnerek, onkológusok és hematológusok látogatása Budapesten és a következő területeken: Győr, Szombathely, Székesfehérvár, Tatabánya, Veszprém, Zalaegerszeg
  • tudományos cikkek fordítása és feldolgozása
  • együttműködés a kollégákkal, társosztályokkal
  • tudományos háttér nyújtása a sales és marketing osztályoknak
  • orvosi kérdések megválaszolása
  • orvosok képzése, prezentációk tartása

Elvárások

  • orvosi vagy gyógyszerészi végzettség
  • onkológusokkal való kiterjedt kapcsolati háló
  • KAM, MSL vagy Advisor pozícióban szerzett több éves tapasztalat
  • folyékony angol nyelvtudás
  • tudományos megközelítés

Amit kínálunk

  • támogató vezető
  • originális termékek, további termékbevezetés onkológiai üzletágban
  • munka-magánélet egyensúly
  • versenyképes juttatási csomag (autó, laptop, telefon magánhasználatra is, 13. havi bér, bónusz)

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szilvia Stubner
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.