Projektkontroller

Szeretnél a gyártóipari körökben elismert kivitelező csapat tagja lenni? Releváns projektkontrolleri/kontrolleri tapasztalattal rendelkezel? Szívesen vennél részt egy nagyobb projekt kivitelezésében?

Feladatok

  • Építőipari projekt kontrolling feladatok előkészítése, projektek folyamatos figyelése
  • Projekt kontrolling rendszer bevezetésében és folyamatos fejlesztésében való aktív részvétel
  • Elemzések, összehasonlítások, projekt-előrejelzések és jelentések készítése, kiszámlázások kezelése, teljesítésigazolások nyomon követése
  • Havi, negyedéves, éves zárásban való aktív részvétel
  • Központi kontrolling, profitcenter vezetők és cégvezetés támogatása

Elvárások

  • Releváns éves, projektkontrolling, projekt-kivitelezés területén szerzett gyakorlat
  • Felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Kiváló együttműködési, érdekérvényesítési és konfliktuskezelési készség
  • Rendszerszemlélet, elemzői véna
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (Microsoft Dynamics Navision előny, de nem kizárólagos feltétel)
  • Stabil angol nyelvismeret előny, de nem kizárólagos feltétel

Amit kínálunk

  • Céges autó
  • Juttatási csomag
  • Szakmai fejlődés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Norbert Szalai
norbert.szalai@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.