Könyvelő

Teljes körű könyvelő pozícióba keresünk munkatársat multinacionális szolgáltató vállalathoz.

Feladatok

  • ügyfelek főkönyvi és analitikus könyvelése
  • tárgyi eszköz analitikus nyilvántartásának vezetése
  • bizonylatok kontírozása
  • szigorú számadású bizonylatok ellenőrzése
  • könyvelendő bérszámfejtések ellenőrzése
  • zárásban való részvétel (havi, negyedéves, éves)
  • adatszolgáltatások elkészítése az ügyfelek részére (riporting)
  • statisztikai jelentések, adatszolgáltatások, bevallások elkészítése a hatóságok felé
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • éves beszámoló előkészítése
  • könyvvizsgálatok lebonyolításában való részvétel

Elvárások

  • minimum 2 éves könyvelői gyakorlat cégek teljes körű könyvelésével kapcsolatban
  • gazdasági területen szerzett végzettség
  • kitűnő kommunikációs képesség
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előny:
  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • társalgási szintű német vagy angol nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • NGM regisztráció

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • fiatalos csapat
  • kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Horváth Boglárka
boglarka.horvath@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.