Vevői minőségbiztosítási mérnök

Pest megye délnyugati részén található multinacionális autóipari gyártó partnerünk számára keresünk németül jól beszélő minőségbiztosítási mérnököt vevői területre.

Feladatok

Az új kolléga fő feladatai közé tartozik majd a kapcsolattartás a német vevőkörrel, a vevői reklamációk kivizsgálása, 8D riportok és megoldási javaslatok készítése, prototípus és első minták személyes prezentálása a vevőknek, valamint vevői auditokban és látogatásokban való aktív közreműködés, koordináció.

Ezeken kívül az új mérnök kollégára számítanak még a gyártás támogatásában és fejlesztésében, természetesen a vevők igényeihez alkalmazkodva.

Elvárások

Az ideális jelöt rendelkezik:

  • felsőfokú műszaki végzettséggel
  • 1-2 éves minőségbiztosítási tapasztalattal (preferáltan autóipari gyártócégnél szerzett)
  • tárgyalóképes német nyelvtudással

Amit kínálunk

A cég kiemelkedő kompenzációs csomagot kínál valamint nemzetközi projekteken keresztül biztosít szakmai fejlődési lehetőséget az új mérnök kollégának.

Munkavégzés helye

Százhalombatta, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Jelentkezését elküldheti a "Jelentkezzen most" gombbal vagy az alábbi e-mail címre.

tamas.imre@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.