Projektvezető és Légtechnikai szervizvezető

Partnerünk európai piacvezető a HVAC technológiában (84 regionális iroda szerte a világon, 4 kontinens, 27 ország) több, mint egy tucat céget tömörít magába szerte a világon. A cég termékeit 27 országba szállítja Európában, a Közel-Keleten, Ázsiában és a Csendes-Óceán térségében.

Feladatok

  • projektvezetés a szervizek és szervizvezetők (lég- és hűtéstechnika) munkájának összehangolásával
  • egyeztetés ügyfelekkel kiemelt projektek esetén, szóban és írásban egyaránt
  • szükség esetén helyszíni koordináció, bejárás
  • az egyeztetések, tárgyalások, bejárások jegyzőkönyvezése, ügyfél felé való prezentálása
  • szakmai támogatás nyújtása a szervezeten belül és ügyfelek részére
  • szervizek hatékonyságának és minőségének növelése

Elvárások

  • komplex, projektszemléletű látásmód
  • változások dinamikus kezelése
  • minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • alapfokú angoltudás
  • MS Office ismeretek
  • vállalatirányítási rendszerek alapszintű ismerete
  • gyors és logikus döntéshozó készség
  • pro-aktív és agilis hozzáállás
  • kiváló stressztűrő képesség és terhelhetőség

Amit kínálunk

nagy múltú cég, lehetőség önálló munkavégzésre egy felelősségteljes pozícióban. Fejlődési lehetőség mint projektvezető.

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Benjamin Tisza
benjamin.tisza@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.