HR vezető

Partnerünk, a hazai mezőgazdaság egyik kiemelkedő képviselője HR vezető pozícióba keresi leendő munkatársát.

Feladatok

• HR folyamatok hatékony működtetése, fejlesztése,
változtatások előkészítése és megvalósítása
• Munkaerő toborzás megtervezése, kivitelezése,
kapcsolattartás a munkaerő közvetítő cégekkel
• Létszám és bérgazdálkodási tervek előkészítése
• A hozzá tartozó személyi állomány tevékenységének
szervezése, irányítása
• Szervezetfejlesztési feladatok ellátása, teljesítmény
értékelési és ösztönzési rendszerek kialakítása,
működtetése
• A tevékenységére vonatkozó jogszabályok betartása,
részvétel a hatósági eljárásokban
• Részvétel pályázatok elkészítése

Elvárások

• Felsőfokú szakirányú végzettség
• 3-5 év szakmai gyakorlat
• Vezetői tapasztalat
• Utazásra való hajlandóság
• Jogosítvány és vezetési gyakorlat
• Kommunikációképes angol nyelvtudás
• Jó szervező és kommunikációs képesség,
• Proaktivitás és kezdeményezőkészség
• HR technológiák ismerete

Előnyt jelent

• Munkaerő toborzás területén szerzett szakmai
tapasztalat
• Bérszámfejtésben való jártasság
• Agrárgazdaság vagy élelmiszeripar területén szerzett
tapasztalat

Amit kínálunk

• Versenyképes fizetés
• Kötetlen munkarend
• Felelősségteljes, önálló munka
• Hosszútávú, stabil munkahely

Munkavégzés helye

Debrecen

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsuzsanna Rinyu
+36 30 428 1411
zsuzsanna.rinyu@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.