Üzemmérnök energiamenedzsment területen

Kecskeméti piacvezető autóipari ügyfelünk létesítményüzemeltetési területre keres Üzemmérnököt energiamenedzsment szakterületre

Feladatok

  • Energetikai törvények, rendeletek, szabványok és belső előírások betartásának a biztosítása, illetve felügyelete
  • ISO 50.001 Energiairányítási Rendszer üzemeltetése és optimalizálása, illetve az Energiamegbízott Funkció ellátása
  • Az energiafelhasználás tervezése, beszerzése és követése
  • Részvétel új energetikai rendszerek tervezési és kivitelezési folyamatában, az energiahatékonysági célok képviselete és ellenőrzése
  • Energiaoptimalizálási projektekben való részvétel, projektek vezetése a már meglévő rendszerek mentén

Elvárások

  • Befejezett felsőfokú műszaki tanulmányok (energetikai mérnök, gépészmérnök, villamosmérnök)
  • Legalább 1-2 éves releváns tapasztalat az energiairányítási rendszerek és/vagy energiaellátás, létesítményüzemeltetés területén
  • ISO 50.001 belső auditor, energetikai auditor, energetikai szakreferens képzések, végzettségek előnyt jelentenek
  • Önállóság, pontos és strukturált munkavégzés, felelősségvállalás
  • Teherbírás és határozott fellépés
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás, angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Multinacionális környezet, ahol a német és angol nyelvet is használhatja
  • Folyamatos szakmai kihívások
  • Versenyképes juttatási csomag, alapbéren felüli juttatások
  • Ingyenes sportolási és nyelvtanulási lehetőség
  • Céges bölcsőde, óvoda és iskola
  • Továbbképzési lehetőségek, tréningek

Munkavégzés helye

Kecskemét

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Bettina Korcsmáros
+36 30 883 7465
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.