Minőségellenőr

Budapesti telephelyű, nyomtatott áramkörök vizuális ellenőrzésével foglalkozó partnerünk
IX.kerületi telephelyére keresünk Minőségellenőr munkatársakat határozatlan időre, hosszútávra!

Feladatok

  • Nyomtatott áramkörök vizuális ellenőrzése
  • Termékek előkészítése, csomagolása
  • Folyamatok betartása és a berendezések felelősséggel történő használata

Elvárások

  • Legalább alapfokú végzettség (középfokú végzettség előnyt jelent a pozíció betöltéséhez)
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • BKK bérlet 100%-os térítése, távolsági bérlettámogatás!
  • Erzsébet utalvány (11.000 Ft/hó)
  • Egészségprogram, ingyenes sportolási lehetőség, masszázs

Bejárás:
Közvágó Hídtól 15 percre az 54/55 BKV busszal
Boráros Tértől 22 percre az 54/55 BKV busszal
Örs Vezér Teréről 35 perc 3-as villamossal

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Jelentkezni lehet önéletrajz küldésével a viktoria.takacs@randstad.hu vagy a palma.pincze@randstad.hu email címen, továbbá érdeklődni a 0630/883-23-92 vagy a
0630/542-86-73 telefonszámon!
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.