Laboráns

Dunaharaszti partnerünk részére keresünk laboráns (technikus) munkatársat.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok

Minőségellenőrzés végzése a gyártás teljes folyamata alatt a megadott utasítások alapján
· Adatok szolgáltatása a riportok elkészítéséhez
· Mérési eredmények dokumentálása
· Biztonsági szabályzatok betartása, auditokra való felkészülés
· A belső kalibrálások rendszeres elvégzése.

Elvárások

  • Vegyésztechnikusi végzettség
  • Minimális szakmai tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság

Amit kínálunk

  • korrekt bérezés + műszakpótlék
  • havi keret nettó 35.000 Ft cafeteria,
  • támogatjuk a munkába járást (nem Dunaharasztiban lakók részére): gépkocsival történő közlekedés esetén 15 Ft/km, tömegközlekedés esetén a költség 86%-áig.

  • H-P kétműszakos munkarends, 30 perc munkaközi szünettel.

Munkavégzés helye

Dunaharaszti, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dombai Valéria
valeria.dombai@randstad.hu
+30 30 966 7786
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.