Raktáros

Multinacionális partnerünk számára munkatársakat keresünk Raktáros, targoncás pozícióba emelt bérezéssel!

Feladatok

  • Anyagmozgatás
  • Raktározási feladatok ellátása

Elvárások

  • újfajta targoncás jogosítvány 3 típusra vezető állásos, vezető üléses, gyalog kíséretű
  • 8 általános iskolai végzettség
  • minőségorientált, igényes munkavégzés
  • 3 műszakos (5+2 nap) munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • bónuszrendszer
  • jelölt ajánlási bónusz
  • cafetéria
  • céges busz a megye több pontjáról
  • világszínvonalú munkakörnyezet
  • jó munkahelyi légkör
  • hosszú távú stabil munkalehetőség
  • július 1-től béremeléssel!!!
Munkavégzés helye: Tatabánya

Munkavégzés helye

Tatabánya

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ányos Szonja
34/ 200-330
30/280-80-13
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.