Termelési operátor

Operátori munkalehetőség Tatabányán az ipari parkban! Céges buszjárat a megye több településéről. Hosszú távú, stabil álláslehetőség tiszta munkakörnyezetben és egy jó csapatban!

Feladatok

  • termelő gépek felügyelete, alapanyagokkal történő ellátása
  • félkész- és késztermékek minőségellenőrzése
  • gyártó folyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • minőségorientált, igényes munkavégzés
  • 3 műszakos (5+2 nap) munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • kiemelt bérezés
  • állandó havi bónusz
  • cafetéria már belépéstől
  • céges busz a megye több pontjáról
  • világszínvonalú, modern munkakörnyezet
  • emberközpontú, barátságos légkör
  • tiszta (vegyi anyagoktól mentes)
  • csendesebb, a munkavégzés közben rádió hallgatható
  • hosszú távú stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye: Tatabánya

Munkavégzés helye

Tatabánya

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Huppauer Tímea
+36 34 200 330 vagy 06-30-258-1027
tatabanya@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.