Pályakezdő logisztikus

Feladatok

Pályakezdő vagy és érdekel a logisztika világa?

Szeretnél tanulni és képezni magad?

Szívesen dolgoznál egy most induló csapatban, izgalmas feladatkörben?

Jelentkezz prémium autóipari partnerünk újonnan induló globális logisztikai központjába Kecskemétre!

Elvárások

Amit várunk:
  • Legyen logisztikai vagy gazdasági diplomád
  • Beszélj angolul és németül min. B2-es szinten (külföldi partnerekkel fogsz együtt dolgozni)
  • Szeress csapatban dolgozni, de tudj önállóan is
  • Legyen jó elemző és tervező készséged, az analitikus gondolkodás ne álljon messze tőled
  • Németországi tréningeken veszel majd részt - így az utazás is legyen megoldható. Neked csak a bőröndödet kell bepakolnod, a többit bízd ránk!

Amit kínálunk

  • Betekintést nyerhetsz egy jól működő multinacionális vállalat nemzetközi logisztikájának folyamataiba
  • Változatos és felelősségteljes munkakör nemzetközi környezetben, ahol szabad teret biztosítunk egyéni ötleteidnek
  • Motiváló, kellemes munkahelyi légkör, jó csapat.
  • Személyes fejlődésedhez coaching és feedback lehetőségeket biztosítunk

Munkavégzés helye

Kecskemét

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Tünde Lékai
30 981 0046
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.