Mérnöki team csoportvezető

Megbízónk, egy 100%-ban magyar tulajdonú informatikai cég Mérnöki team csoportvezetőt keres folyamatosan bővülő csapatuk részére. Megbízónk teljes körű információ- és adatvédelmi megoldást kínál ügyfeleik részére: klasszikus IT-biztonsági szolgáltatások mellett adatvédelmi rendszerek tervezésével, kialakításával, testreszabásával foglalkozik.

Feladatok

  • A cég rendszermérnöki csapatának vezetése,

  • licensz, hardver eladás sales támogatása,

  • projekt és erőforrástervezés,

  • részvétel a delivery feladatokban

  • people management feladatok (képzési terv, célkitűzések – KPI-ok, teljesítményértékelés)

  • gyártói kapcsolattartás,

  • részvétel a technológiai tervezésben

  • saját biztonsági infrastruktúra üzemeltetése, ezzel kapcsolatos feladatok.

Elvárások

  • IT rendszermérnöki végzettség és tapasztalat,

  • erős IT biztonsági infrastruktúra ismeretek és tapasztalatok (biztonsági architektúra, tűzfal, végpontvédelem, IPS/IDS, gateway, titkosítás, DLP, technológiai szabványok (CIS, NIST), SIEM, felhő biztonság)

  • szükséges IT biztonsági üzemeltetési és vezetői tapasztalat

  • erős angol szóban és írásban

  • vezetői skillek, (idő és erőforrásgazdálkodás, motiváló képesség, csapatjáték)

  • előny a CISSP, CCSK, aktív gyártói vizsgák Symantec, McAfee, PaloAlto, Fortinet, Hytrust, Cisco

Amit kínálunk

  • Motiváló juttatási csomag

  • Innovatív munkahelyi környezet, egy magyar tulajdonú start-up cégnél, ahol egy átlag felett növekvő piaci szegmensben tud hosszútávon szakmai karriert elérni

  • Hosszútávon nemzetközi karrier, külföldi piacszerzésben történő részvétel

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rác Ildikó
+36 30 981 0054
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.