Marketing gyakornok

Hallgatók figyelem! A Randstad Magyarország piacvezető munkaerő közvetítő cége keresi saját csapatába MARKETING GYAKORNOKÁT heti 20-30 órában!

Téged keresünk, ha szeretnél fejest ugrani a digitális marketing folyamatosan fejlődő kihívásaiba! Téged keresünk:
- ha egy született kommunikátor vagy
- ha mindig tele vagy új és kreatív ötletekkel, kerülöd a középszerű megoldásokat
- ha bírod a folyamatos terhelést
- ha lelkesedsz az online marketingért és a jövőbeli marketing technikák elsajátításáért

Feladatok

  • a Randstad Facebook profiljaink üzemeltetése és karbantartása
  • a kreatív kommunikáció fejlesztése és azok teljesítményének értékelése
  • a posztok és kiemelt hirdetések kezelése
  • rövid kreatív tartalmak megírása
  • social média aktivitások elemzése
  • állásbörzéken való részvétel

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony marketing vagy HR területen
  • Photoshop magabiztos ismerete
  • Jó szövegíró készség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Kreativitás, proaktív hozzáállás
  • Facebook hirdetések szerkesztésében és elemzésében szerzett tapasztalat
  • Előnyt jelent a Google Analytics összefüggéseinek ismerete

Amit kínálunk

Miért jó lehetőség ez számodra?
  • Nemzetközi háttér, globális márka és marketing koncepciók
  • Színvonalas szakmai tréningek – nálunk megtanulhatod mindazt, amit egy sikeres marketing karrier elindításához szükséges tudnod
  • Hosszú távú munkalehetőség, akár gyakornoki munkát követően állandó állományban is
  • Személyes fejlődési potenciált jelentő, dinamikusan fejlődő, piacvezető cég
  • Fancy, belvárosi iroda, fiatalos légkör
  • Heti 20-30 óra rugalmas beosztásban

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Genov Réka
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.