Adminisztratív Csoportvezető

Egyik nagy múltú, multinacionális partnercégünk számára keresünk új kollégát adminisztratív csapatuk élére.

Feladatok

  • egy 8 fős pénzügyi és általános adminisztrációt végző csapat vezetése
  • ügyfélmenedzsment
  • társrészlegekkel szoros együttműködés, munkájuk támogatása
  • jelenlegi rendszerek és folyamatok újragondolása és -strukturálása
  • csapattagok folyamatos fejlesztése és támogatása

Elvárások

  • min. 3-5 év adminisztrációs területen szerzett tapasztalat (pénzügyi területen preferált)
  • CSOPORTVEZETŐI tapasztalat (min. 5-7 fős csapat koordinálása)
  • határozott fellépés, jól strukturáltság, innovatív gondolkodásmód
  • pénzügyi végzettség előny
  • ANGOL nyelvtudás nem elvárás, de szintén előny

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • lehetőség a jelenlegi rendszerek és folyamatok felülvizsgálatára és egyszerűsítésére

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsófia Pál
+36 30 883 7464
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.