Kommunikációs specialista - Határozott idejű szerződés (1 év)

Folyékonyan beszélsz németül és angolul is?
Gyorsan tanulsz és szeretsz önállóan dolgozni felelősségteljes projekteken?
Már van legalább 4-5 év tapasztalatod kommunikációs területen, de fejlődésre és új kihívásokra vágysz?

Amennyiben a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, jelentkezz, hogy Te lehess a világ egyik vezető technológiai vállalatának az új kommunikációs specialistája!

Feladatok

  • Külső és belső kommunikációs stratégia kialakításában való részvétel
  • Sajtókapcsolatok, média monitoring
  • A vállalati internet és intranet oldal kezelése
  • Üzleti kommunikáció támogatása
  • Corporate identity felett való őrködés
  • Kapcsolattartás a PR ügynökséggel
  • Kapcsolattartás a belső ügyfelekkel
  • Kapcsolattartás az anyavállalat kommunikációs felelőseivel
  • Social media tevékenység koordinálása
  • Sajtóesemények szervezése
  • Sajtóanyagok, háttéranyagok, intranet cikkek, hírlevelek írása
  • Egyéb adminisztrációs tevékenységek

Elvárások

  • Legalább 4-5 év tapasztalat B2B kommunikációban
  • Felsőfokú német és angol nyelvtudás
  • Projektek önálló menedzselése
  • Stratégiai és üzleti gondolkodásmód
  • Ügyfél-orientáltság, csapatjátékos
  • Stressztűrő képesség, terhelhetőség
  • Érdeklődés a technológiai témák iránt
  • Magabiztos digitális kommunikációs tudás
  • Élő sajtókapcsolatok

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munka - magánélet egyensúlya
  • Motiváló, fiatalos munkakörnyezet
  • Szakmai kihívások, összetett projektek

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zita Töreky
zita.toreky@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.