Bérszámfejtő

Szeretnél egy családias hangulatú munkahelyen dolgozni?
Rendelkezel egy év releváns bérszámfejtői tapasztalattal?
Szeretnél a szolgáltató szektorban dolgozni?

Nemzetközi ügyfelekkel is rendelkező partnerünk, budapesti és miskolci könyvelő irodáiba bérszámfejtő munkatársakat keres.

Feladatok

  • Teljes körű bérszámfejtés
  • Riportok készítése
  • Külföldi munkavállalók bérszámfejtése
  • Bevallások készítése hatóságok részére
  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyféllel írásban és szóban egyaránt
  • Évzárással kapcsolatos feladatok ellátása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 1 éves releváns munkatapasztalat
  • Az adózási és társadalombiztosítási, munkajogi jogszabályok naprakész ismerete
  • Cafetéria rendszer ismerete
  • Felhasználói szintű informatikai MS Office ismeretek

Előnyt jelent:
  • Nexon bérszámfejtő program ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Magas szintű szakmai tudás elsajátítása
  • Színvonalas, barátságos munkakörnyezet
  • Belső képzések

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Norbert Szalai
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.