Elektronikai műszerész

Szórakoztatóelektronikai és telekommunikációs eszközök disztribúciójával, valamint importőr tevékenységgel foglalkozó, saját terméktámogatással, szervizzel rendelkező partner cég.

Feladatok

Szórakoztatóelektronikai és telekommunikációs eszközök (e-book olvasók, set-top-box-ok, sportkamerák, okos telefonok, navigációs készülékek) tesztelése, javítása:

Szétbontás, összeszerelés,

Hibakeresés, elhárítás optimális alkatrész-felhasználással,

Nyomtatott áramköri elemek cseréje, nagyítós (precíziós) forrasztása

Elvárások

Elektronikai műszerész vagy ennek megfelelő végzettség,

Forrasztási tapasztalat (SMD alkatrészek),

Elektronikai áramkörök hibakeresésében és javításában való jártasság,

Mérőműszerek ismerete,

Precizitás, megbízhatóság, csapatszellem, hatékony feladatmegoldás,

Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk

Napi 8 órás munkaidő

Szakmai fejlődés

Biztos, hosszú távú munkalehetőség

Barátságos munkahelyi légkör

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Anna Erdődi
+36 30 628 9964
anna.erdodi@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.