Key Account Manager - Animal Health (Poultry)

Feladatok

Állatorvosi végzettséggel rendelkezel és a baromfi-egészségügy is közel áll hozzád?
Van már némi tapasztalatod baromfi-egészségügy területén?
Olyan munkahelyre vágysz, ahol nem csak karrier hanem szakmai munka vár rád?
Jól beszélsz angolul?

Ha igen a válaszod, jelentkezz innovatív gyógyszeripari partnerünkhöz Key Account Managernek, ahol baromfi -egészségügyi szakértelmedet is kamatoztathatod és további előrelépési lehetőségeid is lehetnek!

Feladatok:
  • állatorvosokkal, baromfi telepekkel való kapcsolattartás Magyarországon lévő fő baromfi központjaiban
  • a cég RX gyógyszereinek értékesítése
  • meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, új partnerkapcsolat kiépítése
  • szakmai tanácsadás és véleményezés
  • ügyfelek elégedettségének fokozását elősegítő tevékenységek tervezése, szervezése
  • marketing feladatok
  • presales tanácsadás

Elvárások

  • állatorvosi végzettség
  • baromfi szakterület ismerete
  • minimum 1 év tapasztalat baromfi - egészségügyi területén (orvosi vagy kutatói, stb.)
  • értékesítői tapasztalat baromfi termékekkel, vakcinákkal előnyt képez de nem feltétel
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség
  • nyitott személyiség
  • ügyfélközpontúság

Amit kínálunk

  • Kiváló juttatási csomag (magas alapbér + bónusz + egészség és betegbiztosítás + autó magánhasználatra)
  • Szakállat orvosi képzési támogatás
  • Mentoring program, előrelépési lehetőségek
  • Izgalmas, változatos, magas fokú szakmai munka
  • Stabil munkavállalat, innovatív termékekkel

Munkavégzés helye

Hungary, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szilvia Stubner
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.