Enterprise Architect

Partnerünk egy nemzetközi hátterű, a magyar piacon vezető szerepben lévő pénzintézet, amely Enterprise Architect kollégákat keres.

Feladatok

  • Pénzügyi alkalmazások fejlesztésében való részvétel, a feladatok architekturális megvalósításának, valamint az alkalmazások integrációjának megtervezése
  • Rendszer integráció, teljes rendszerek felépítésében való részvétel, a banki rendszerek, alkalmazások műszaki tervezése
  • Az alkalmazásokhoz kapcsolódó fejlesztési igények felmérése
  • Szoros együttműködés az egyéb fejlesztési területekkel (technical analystek, rendszerszervezők, architectek, pre-sales, üzleti területek)
  • Nemzetközi projectekben való részvétel
  • Stratégiai iránymutatás, lehetséges szakmai megoldások megkeresése

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai, gazdaságinformatikus vagy közgazdász végzettség
  • Hasonló pozícióban szerzett minimum 5 éves tapasztalat, korábbi fejlesztői háttér előny!
  • Széleskörű korszerű informatikai technológiai tudás, kiemelten alkalmazásfejlesztési és rendszer integrációs területeken
  • Architektúra tervezési, fejlesztési módszertanok és eszközök ismerete (pl. RUP, TOGAF)
  • Agilis fejlesztési módszertanok ismerete (SCRUM preferált)
  • Szolgáltatásalapú architektúrákban (SOA) szerzett jártasság előny!
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Képesség stratégiai, enterprise szinten való gondolkodásra

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag, kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Rugalmas munkaidő
  • Felelősségteljes munkakör
  • Dinamikus csapat
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest, IX. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Mező-Mészáros Ildikó
ildiko.mezo-meszaros@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.