Vezetőfejlesztő / Senior JAVA fejlesztő

Pénzintézeti partnerünk számára keresünk tapasztalt JAVA fejlesztő kollégát, ahol régi rendszerek újragondolása, új technológiák és módszertanok bevezetése van a fókuszban.

Feladatok

  • A fejlesztési módszertanok, eljárások és
dokumentációs szabványok egységesítésében, bevezetésében való aktív részvétel
  • a csapat tapasztalt munkatársaként komplex fejlesztési problémák megoldása
  • 4-5 fős fejlesztői csapat koordinálása
  • a junior kollégák mentorálásában való aktív részvétel
  • a fejlesztők munkájának szakmai értékelése, ellenőrzése

Elvárások

  • felsőfokú informatikai végzettség
  • komplex projekt fejlesztési tapasztalat, minimum 5 év JAVA fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • a következő technológiák ismerete: JEE, Angular, Spring, Docker, ESB technológiák
  • agilis szoftverfejlesztési módszertan ismerete
  • kiváló kommunikációs - és kapcsolatteremtő készség
  • kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • vezetőként szerzett tapasztalat vagy tapasztalt fejlesztőként vezetői ambíció

Amit kínálunk

  • a munkáltató: területén piacvezető, nemzetközi cég, mégis családias informatika csapattal
  • szakmai kihívások: új technológiák és módszertanok bevezetésében való aktív részvétel
  • a szakmai kihívások mellett lehetőség a munka és a magánélet egyensúlyának a megtartására

Munkavégzés helye

Budapest, XIV. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ildikó Mező-Mészáros
ildiko.mezo-meszaros@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.