Főkönyvi Könyvelő

Tapasztalt könyvelőket keresünk amerikai gyógyszeripari megbízónk számára, akik a magyar könyvelési -és adó szabályoknak megfelelően lesznek felelősek a főkönyvi könyvelésért és hóvégi/negydéves és éves zárlati munkálatokért.

Feladatok

  • Folyamatos főkönyvi könyvvezetés kettős könyvvitelben
  • Főkönyvi és analitikus egyeztetések
  • Kapcsolattartás a könyvelt leányvállalatok képviselőivel
  • Adóbevallások és adatszolgáltatások elkészítése
  • Könyvvizsgálatok támogatása
  • Közreműködés a havi/negyedéves és éves zárlati és beszámoló-készítési munkálatokban

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Naprakész számviteli és adózási ismeretek
  • Microsoft Word és Excel magabiztos használata
  • Legalább 1-3 év gyakorlat releváns munkakörben
  • SAP ismerete előnyt jelent
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Amit kínálunk

  • Fiatal, lelkes, jó hangulatú csapat
  • Változatos feladatok
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Nagy Evelin Dóra
dora.evelin.nagy@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.