Gyártóeszköz projektvezető

Multinacionális ipari automatizálási területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk Gyártóeszköz projektvezető munkatársat

Feladatok

  • Gyártóeszközökkel kapcsolatos belső megrendelési igények kezelése
  • Egyedi gyártóeszközök, félautomata és automata -szerelő és mérőberendezés koncepciók kidolgozása, műszaki specifikációk elkészítése
  • Ajánlatok kiértékelése
  • Berendezések megrendelési folyamatának lebonyolítása
  • A tervezési folyamat során a mérföldkövek ellenőrzése, jóváhagyások lebonyolítása
  • Projektek követése, riportok készítése
  • Üzembe helyezés, átadás/átvétel koordinálása
  • Kapcsolattartás magyarországi és külföldi partnerekkel, új partnerek keresése

Elvárások

  • Gépész vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Egyedi gyártóeszközök specifikáció írásában szerzett tapasztalat
  • Automata szerelés és méréstechnikában való jártasság
  • Projektvezetéssel kapcsolatos területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • 3D tervezőprogram ismerete
  • Német vagy angol nyelv legalább társalgási szintű ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság és eredményorientáltság
  • Jó szervezőkészség
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • Multinacionális környezet
  • Folyamatos fejlódési és karrierlehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Izsák Viktor
viktor.izsak@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.